Administration


Annelie Bergling (tjänstledig)
Skoladministratör, ekonomi

annelie.bergling@jonkoping.se

Tfn 036 - 10 78 82

Mariann Frisk
Skoladministratör, ekonomi

mariann.frisk@jonkoping.se

Tfn 036 - 10 62 63

Monica Hakeberg
Skoladministratör, elever/betyg
Program: BA, FT

monica.hakeberg@jonkoping.se

Tfn 036 - 10 62 77

Ingrid Liljekvist
Skoladministratör, elever/betyg
Program: EE, TE, RL, GYS

ingrid.liljekvist@jonkoping.se

Tfn 036 - 10 64 15

Anna Magnusson
Marknadsförare

anna.magnusson1@jonkoping.se

Tfn 036 - 10 26 02

Karin Rinaldo
Skoladministratör, elever/betyg
Program: Språkintroduktion (IMS), Yrkesintroduktion (IMY), Introduktionsprogram (IMA), Resursskolan (IMFIA), Lärlingsakademin, Särskild utbildning för vuxna (Lärvux), HT, HV, IN, Modersmål

karin.rinaldo@jonkoping.se

Tfn 036 - 10 62 64

Carolin Vestager
PA-konsult

carolin.vestager@jonkoping.se

Tfn 036 - 10 60 83

Jönköpings kommun, utbildningsförvaltningen
Telefon 036-10 50 00